Logo

Gurmánska elegancia v srdci mesta

Coffee Frappe

Caffe menu

Caffe Latte

Caffe latte cioccolata
2,55 €
Pripravované zo 7g kvalitného espressa a belgickej čokolády barima. Je len na Vás či si zvolíte horkú variantu s 56% podielom kakaa alebo mliečnu variantu s 35% podielom kakaa.
Caffe latte sweet flavor
2,55 €
Pripravované zo 7g kvalitného espressa a kvalitného sirupu podľa vášho výberu (karamel, pistácia, banán, mäta, vanilka, mandľa, oriešok, írsky krém, kokos, perník, škorica a tiramisu)

Coffee Frappe

Frappe natural
1,95 €
Pripravované zo 7g instantnej kávy a zachladného mlieka. Sladené trstinovým cukrom a zdobené domácou šľahačkou.
Frappe sweet flavor
2,30 €
Pripravované zo 7g instantnej kávy a zachladeného mlieka. Sladené kvalitným sirupom podľa Vášho výberu. Zdobené domácou šľahačkou. (karamel, pistácia, banán, mäta, vanilka, mandľa, oriešok, írsky krém, kokos, perník, škorica a tiramisu)

Espresso

Espresso 7g
1,45 €
Lungo 7g
1,45 €
Ristretto 7g
1,45 €
Espresso doppio 14g
2,75 €
Cappuccino 7g
2,10 €
Espresso macchiato 7g
1,65 €
Caffe latte 7g
2,25 €
Espresso decaffeinato 7g
1,55 €
Cappuccino panna 7g
2,45 €
Cafe compana 7g
2,45 €

Ľadové kávy

Ľadová káva tiramisu
2,55 €
Pripravované zo 7g kvalitného, zachladeného espressa, talianských piškót savoiardy a vanilkovej zmrzliny. Sladené sirupom tiramisu a zdobené domácou šľahačkou.
Ľadová káva írsky krém
3,20 €
Pripravované zo 7g kvalitného, zachladené espressa, vanilkovej zmrzliny. Dochutené pravým írskym krémom Baileys a kúskami mliečnej belgickej čokolády barima s 35% podielom kakaa
Ľadová káva vanilla
2,55 €
Pripravované zo 7g kvalitného,zachladeného espressa a vanilkovej zmrzliny. Sladené vanilkovým sirupom a zdobené domácou šľahačkou.
Eazy Iced Coffee
2,45 €
Pripravené zo 7g zachladeného espressa, mlieka a vanilkového sirupu, ktoré sú spolu s ľadom spojené v shakeri. Na vaše želanie sa táto káva dá ochutiť sirupom podľa vášho výberu.

Špeciálne kávy

Espresso macchiato 7g
1,65 €
Irish coffe
3,29 €
Nápoj ktorý zahrieva nielen na jazyku ale aj na duši. Pripravujeme ho podľa tradičnej receptúry s trošku upraveným pomerom whisky a kávy. Na vytvorenie tejto kávy potrebujeme pravú írsku whisky Jameson a trstinový cukor demerara, ktoré spolu zvaríme. Dolejeme espressom a navrch pridáme načestvo pripravený šľahačkový krém.
Lovely coffee
3,29 €
Je espresso dochutené pravým írskym krémom baileys a chutným kávovým likérom tia maria. Kávu sme zjemnili domácou šlahačkou.
Caffe con Pana
2,29 €
Káva, ktorú netreba predstavovať, pozná ju každý. Espresso s domácou šľahačkou dochutené čokoládovými hoblinami z horkej čokolády.
Espresso Martini
3,35 €
Kávový nápoj, ktorý pozostáva zo 7g espressa a poriadnej dávky vodky 0,4cl. V spojení s kávovým 0,2cl a orieškovým líkérom 0,2cl a s trochou mlieka 0,2cl vytvára jedinečný kávovo-alkoholický nápoj.

Horúce nápoje

Kakao
2,30 €
Ako od starej mamy, poctivé teplé mlieko s kakaom a kúskom škorice. Sladené medom a podávané s domácou šľahačkou.
Varené víno
2,99 €
Varené víno s celou škoricou a klinčekmi sladené trstinovým cukrom. Či biele alebo červené záleží len od Vás.

Čaj

Čaj z čerstvých byliniek
2,05 €
Mäta, zázvor alebo citrónová tráva, záleží len na Vás, pre ktorú z nich sa rozhodnete, odporúčam všetko zmiešať a vychutnať si čaj plný chutí.
Sypaný čaj
2,35 €
V spolupráci s "Čajovňou za rohom" sme Vám pripravili štyry základné čaje, ktoré sú pripravované priamo za barom, aby bol dodržaný presný postup a doba luhovania.
Zelený čaj
2,35 €
Tento čaj sa luhuje 3 minúty a skladá sa z lístkov čínskej sencha, lístkov bieleho čaju a mao feng, kandizovaného ananásu, kokosu, jahôd a lístkov ruže
Bylinný čaj
2,35 €
Tento čaj sa luhuje 5minút a skladá sa z jabĺk, feniklu, sladkého drievka, citrónovej trávy, pomarančovej kôry, škorice, rumančeka, anízu, klinčekov, kardamónu, ružového korenia, lupienkov ruží a vanilky
Čierny čaj
2,35 €
Tento čaj sa luhuje 4minúty a skladá sa z lístkou čierneho čaju. Kandizovaného ananásu, manga, lístkou ruže, fialky, kvetu slnečnice a ruže.
Ovocný čaj
2,35 €
Tento čaj sa luhuje 8minút a prevažuje v ňom pomaranč a škorica. Okrem týchto dvoch zložiek sa skladá z jabĺk, kvetov ibišteka, pomarančovej kôry a kvetov nechtíka.

Čokoládové menu

Horúca horká čokoláda
2,99 €
Horká čokoláda je s 56% podielom kakaa.
Horúca mliečna čokoláda
2,99 €
Mliečna čokoláda je s 35% podielom kakaa.
Horúca čokoláda s príchuťou
3,45 €
Čokoládu je možné pripraviť s príchuťami (oriešok, choco crunch, mandľa, kokos alebo čestvé ovocie podľa sezóny)